فال حافظ صوتی با تفسیر

ثبت درخواست مشاوره فال آنلاین

شماره اختصاصی فال    :   436

زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم

ناز بنياد مکن تا نکنی بنيادم

 

می مخور با همه کس تا نخورم خون جگر

سر مکش تا نکشد سر به فلک فريادم

 

زلف را حلقه مکن تا نکنی دربندم

طره را تاب مده تا ندهی بر بادم

 

يار بيگانه مشو تا نبری از خويشم

غم اغيار مخور تا نکنی ناشادم

 

رخ برافروز که فارغ کنی از برگ گلم

قد برافراز که از سرو کنی آزادم

 

شمع هر جمع مشو ور نه بسوزی ما را

ياد هر قوم مکن تا نروی از يادم

 

شهره شهر مشو تا ننهم سر در کوه

شور شيرين منما تا نکنی فرهادم

 

رحم کن بر من مسکين و به فريادم رس

تا به خاک در آصف نرسد فريادم

 

حافظ از جور تو حاشا که بگرداند روی

من از آن روز که دربند توام آزادم


چند نکته مهم و خواندنی قبل از خواندن تعبیر فال
در موضوع تعبیر و تفسیر تفأل و فال های گوناگونی که در بسیاری از سایت ها دیده می شود ، کپی برداریهای مکرر ، استفاده از تعبیرات نادرست و متأسفانه ایجاد دغدغه ها ، اضطراب و نگرانی های ناخواسته در فکر علاقمندان به فال از جمله موضوعات مهم و قابل بحث می باشد .
دوم ، یکی از سخنان ما این است که تعبیر هر یک از اشعار در تفأل شما به دیوان حافظ ، شمس ، مولانا و دیگر شعرای بزرگ ، به غیر از معنی و مفهوم عام ، دارای تعبیر انحصاری و مختص خود شخص است و لذا می بایست توسط فردی دارای شناخت و تجربه کافی نسبت به احوال و روح شعر ، برای شما تعبیر ، تفسیر و تبیین گردد .
سوم اینکه در بسیاری از تعبیرها ممکن است مسائلی بیان شده باشد که نزدیک به مشخصات افرادی در پیرامون شما بوده و یا ذهن شما را کنجکاو نماید که شخصی را در دوستان و آشنایان خود جستجو نمایید و نسبت به وی هشدارهایی که به شما داده شده است را بکار گیرید و این در حالی است که آن شخص مدّ نظر فالگو نبوده است ، لذا جدّاً به شما توصیه می نماییم از اینگونه موارد و موارد مشابه کاملا پرهیز نمایید و ذهن پاک خود را آلوده به گناه و غیبت نسازید که در اینصورت راه را به اشتباه رفته اید .
یادمان باشد تفأل ، آدابی مخصوص به خود را دارد و بایستی در زمان درست و با نیت صحیح و خیر انجام شود .
نکته دیگر اینکه توصیه ما به شما در انجام کارهاتون و حل مشکلات روزانه ، مشورت با افراد دلسوز و متخصص و نهایتا مشاوری باتجربه می باشد و نه اینکه یک فال را مبنای تصمیم گیری خود را در موضوعات مهم زندگی ، قرار دهید .
بهر حال بنابر پیام ها و درخواست های خیلی و خیلی زیاد شما عزیزان ، برای قرار دادن تعبیری اجمالی ، بین کتب گوناگون راجع به تفسیر اشعار دیوان حافظ ، نسخه ای ظاهرا قدیمی تر و کاملا متفاوت از آنچه که در بسیاری سایت ها دیده اید ، با حساسیت بسیار بالایی انتخاب گردیده و برای شما کاربران محترم جهت مطالعه تعبیری مختصر نسبت به فالی که نیت نموده اید در ذیل قرار داده ایم .
در پایان یادآوری می نماییم که چنانچه نسبت به فالی که گرفته اید سوال دارید و یا تعبیر و تفسیر آن را می خواهید بدانید و یا می خواهید یک و یا چند فال درست و صحیح توسط مشاورین سامانه برای شما گرفته شود می توانید با ثبت مشاوره آنلاین ، مشاوره ای آنلاین و کاملا متفاوت را در زندگی خود تجربه نمایید . آنانکه به این سامانه یکبار اطمینان نمودند ، مدت هاست که جزء همراهان وفادار سایت شده اند .
در تعبیر ، تفسیر و معنی اجمالی تفأل شما به دیوان حافظ چنین آمده است ؛

ای صاحب فال خواسته ای بزرگ داری و یا شاید عشقی شور انگیز که به هر طرف بخواهد تو را می کشد در مقابل او اراده ای نداری و همچون مجنونی که در پی شیرین بود در پی او هستی ، شاید خیلی هم تقصیر تو نباشد ولی به هرجهت بهترین راه حد وسط است لذا سعی کن شخصی میانه رو باشی تا مورد پسند همه واقع گردی .


ثبت مشاوره ، تفسیر فال و تفأل

فال حافظ با تعبیر آنلاین

صفحه اصلی