مشاوره،برنامه ریزی،سبک زندگی،استخاره،انواع فال؛ حافظ،شمس،مولانا،تعبیرخواب،آنلاین و با شیوه نو

طبق مقررات جاری در کشور، هیچگونه فالی در این سایت گرفته نمی شود و توضیحات داده شده صرفا جنبه اطلاعات عمومی دارد

درخواست گفتگوی آنلاین

فال تاروت که در دو نوع فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر بیان شده است ، دارای شیوه ها و روش های گوناگونی هست که می بایست به صورت دستی و با بازی با کارت ها صورت پذیرد ، البته فال ورق هم شبیه به فال تاروت با کارت انجام می شود ولی شیوه ها و اساس فال در این دو نوع فال با هم متفاوت می باشد و حتی تعبیر و تفسیر این فال ها نیز با هم تفاوت های اساسی دارد و درگذشته بر این باور بوده اند که هر یک از این فال ها به جنبه هایی از پیشگویی و آینده بینی اشاره دارد.
البته پیشگویی ها و آینده بینی هایی که با این گونه کارت ها انجام می دهند را نبایستی چیزی به جز تفریح و یا استفاده خیلی جزئی و آنهم در جهت رفع دغدغه ها ، دانست و اگر بخواهید حساب واقعی و جدی روی این گونه فال ها باز نمایید ، عموما متضرر خواهید شد زیرا کسانی که در گذشته های خیلی دور به این موارد می پرداختند وجود ندارند و ریشه اینگونه فال ها به کشور ما بر نمی گردد و لذا مسائل معنوی را از اینگونه فال ها نمی توان احصاء نمود که به درد زندگی و کار و بار شما بیاید و از اینرو توصیه می کنیم که به دنبال اینگونه کارت و یا ورق بازی ها برای تصمیمات زندگی خود نباشید .
در فال تاروت کبیر ، 22 کارت وجود دارد که اسامی آنها در زیر آمده است؛
ابله    |    کیمیاگر    |    پاپ بانو    |    سلطان بانو    |    سلطان    |    پاپ اعظم    |    عشاق    |    ارابه    |    استقامت    |    درویش    |    چرخ اقبال    |    عدالت    |    به دارآویخته    |    انتقال    |    اعتدال    |    دیو    |    برج    |    ستاره    |    ماه    |    خورشید    |    رستاخیز    |    کائنات

تعبیر و تفسیر فال تاروت صغیر نیز بر اساس کارت هایی نظیر چوبدست ، جام ها ، شمشیرها و سکه ها رمزگشایی می شوند.
امیدواریم که برای کاهش دغدغه های خود و مشورت با مشاورین دلسوز و خبره ، با ارسال درخواست فال خودتان را از این امکان ویژه و شبانه روزی و آنهم به صورت آنلاین ، محروم نسازید.

درخواست گفتگوی آنلاین
تست خوش بینی/بد بینی + مشاوره رایگان
+ آیا معتقدید که همش دارید بد، می آرید؟
+ آیا هرچی فال می گیرید، با نیتتون همخوانی نداره؟
+ آیا هنوز تجربه تلخ قبلی فراموشتون نشده؟
+ آیا فکر می کنید راه ها به روتون بسته شده؟
+ آیا احساس تنهایی می کنید؟
+ آیا اطمینانتون را از دست داده اید؟
+ آیا رابطتون مثل قدیما نیست؟
+ آیا هرچی که می خواهید، نمیشه؟

بنابر محتویات و نوشته هایی از یک کتاب ، ظاهرا علم پیشگویی به توسط کارت های تاروت طی قرون گذشته یکی از باستانی ترین روش های علوم باطنی محسوب گردیده که از دیر زمان توسط حکیمان ، فرزانگان و آینده نگرهای اندیشمند و نه تنها برای تفال و پیشگویی بلکه برای پرورش صحت نفس و تعالی روح مورد توجه بوده . فلسفه تاروت به عنوان یک مکتب رمزی به زبانی سخن می گوید که از فکر انبوه انسانی برخاسته و از روح و روان او سرچشمه یافته و تفهیمی از معنا درونی نمادها ارائه می دهد . مبدأ تاروت به ویژه رمزهای کبیر به قدری در ابهامات زمان پوشیده هستند که تنها در کنار اسطوره ها به طور طبیعی پرورش یافته اند . ابتدائی ترین تاریخی که به کارت تاروت در موزه های اروپا نسبت داده شده مربوط به سال 1390 میلادی می باشد با اینحال گفته می شود مبدأ واقعی این کارت های تاروت به قرن 12 برمی گردد .
کارت تاروت طی حکومت ادوارد چهرم شناخته شد و پادشاه ورود این کارت ها را تحریم نمود و به هر حال تاروت راه خودش را از طریق کاروان ها به داخل خانه های اشراف باز کرد و از ترس جریمه و مجازات ، مخفی نگاه داشته شد . نمادهای تاروت ، آیینه ای هستند که در آنها انسان جستجوگر می تواند خود یا شخص نزدیک به خود را در آن ببیند و می تواند موقعیت تکامل خود یا آنها را در مسیر زندگی تعیین کند .
اولین اشکالات تاروت در زمان خود روی ورقه های نازک عاج ، نقره و یا حتی طلا طراحی و رنگ آمیزی شدند . هر یک از ورق ها باید به طور نوینی به صورت کاردستی کشیده و رنگ آمیزی می شد .
در قرن 19 یک کابالیست فرانسوی به ارتباط مابین 22 کارت رمزهای کبیر و 22 حروف افبای عبری پی برد . مبدأ حروف زبان های بشری 16 علامت و است که سرچشمه الفبای اولیه و 22 حروف الفبای عبری مستقیما از علامات مشتق شدند .
به گفته ای ، تاروت به عنوان یک مبدأ کهن مشاور حکیمی است که می تواند در شرایط صحیح ، بشارت مورد نیاز را از ضمیر برتر به شخص عقلانی انتقال دهد .
در عین حال دانش فال تاروت با نیروهای آینده نگری و طالع بینی و مفاهیم معنوی ، خود به عنوان روشی مستقل باقی مانده است .
تصاویر تاروت به صورت اشکال سمبلیک و اسطوره ای محمل هایی هستند که رازآموز را با ضمیر برتر خود که بخشی از ذهن کیهانی است و پاسخ تمام پرسش ها را می داند .
ارتباط با تاروت همواره باید با توکل به پروردگار ؛ آن مبدأ لایزال هستی ، صورت بگیرد .
ارتباط با تاروت در فال تاروت یک ارتباط ذهنی و معنوی است که تحت تأثیر نیروهای اطرافمان صورت می گیرد .
در زیر به برخی از تعبیر فال تاروت و توضیحات کارت تاروت در فال تاروت صغیر و فال تاروت کبیر اشاره می کنیم :
مثلا تعبیر و معنی کارت ابله : یک پیشنهاد تازه ، انگیزه ، نیروی زندگی ؛ آرزومند است هدف بزرگی را به انجام برساند و می بایست مراقب باشتا انتخاب صحیحی نماید .
تعبیر کارت کیمیاگر : اراده ، مهرات های سازمان یافته و شروع کار جدید ، استعدادهای خلاق ، از نیروهای مافوق مدد گرفتن ، آرزو کردن و جامه عمل به آن پوشاندن .
تعبیر هفت چوبدست یک تغییر سازنده در زمینه شغلی و یا تحصیلی که مستلزم رقابت و مبارزه است . بر مشکلات و دشمن فائق شدن .
تعبیر یک جام شروع عشق بزرگ ، ازدواج ، تولد فرزند
چوبدست ها ، جام ها ، شمشیرها و سکه ها کارت های فال تاروت کبیر می باشند که هریک دارای کارت های دیگر با مفاهیم جداگانه ای هستند .
فال تاروت به صورت چندتایی تعبیر کاملی خواهد داشت .

درخواست مشاوره فال آنلاین

فال تاروت یا درک رمز و راز هستی (به تعبیر برخی علاقمندان به فال تاروت)
دستیابی به دانش های مخفی و پیشگویی آینده همیشه جذاب و هیجان انگیز است. فال و فال گیری درک راز و رمز هستی است که با ابزار گوناگونی انجام می شود. کارت های بازی از محبوب ترین ابزار فال گیری هستند. عده ای منشأ طالع بینی با کارت های بازی را از مصر باستان می دانند. تاروت یکی از کارت های بازی باستانی، مرموز و سحر انگیز است. از قرن 18 میلادی تا به امروز، کارت های تاروت، بیشترین استفاده را در پیشگویی و شناخت آینده دارند. فال تاروت این روزها از پر طرفدارترین ابزارهای طالع بینی در اکثر نقاط جهان است.
فال تاروت کبیر با مفاهیمی همچون فلسفه، عرفان، تخیل، پیشگویی و کشف اسرار در ارتباط است. در طول تاریخ تغییراتی در شکل ظاهری و خال های کارت ایجاد شد ولی بنیان اصلی فال تاروت دست نخورده باقی مانده است. "بزرگ آرکانا" و "کوچک آرکانا" همواره نقش اصلی را در این بازی بر عهده دارند. فال تاروت در قرن 14 هجری با حملات شدیدی روبرو شد و حتی استفاده از آن ممنوع اعلام شد. البته خیلی زود اکثر حکومت ها فال تاروت و بازی با کارت های اسرار آمیز آن را آزاد اعلام کردند.
چگونه فال تاروت بگیریم؟
کارت های تاروت از 4 دسته 10 تایی کارت با خال های متفاوت تشکیل شده است. این کارت ها هر کدام نماینده یک عدد بین 1 تا 10 هستند. علاوه بر آن 4 کارت تصویر دار از هر خال به همراه یک کارت " دلقک" هم در دسته کارت ها وجود دارد. 21 خال حکم و " دلقک" نقش کلیدی در فال تاروت دارند. 4 خال نمادی از عناصر چهارگانه : آب، هوا، خاک و آتش هستند.
" الهامات فرانچسکو مارکولینی" اولین کتابی است که به صورت ساده از بازی با کارت های تاروت نوشته شده است. انتخاب تصادفی کارت هایی مجزا و بی معنی می توانند در کنار یکدیگر معانی حیرت انگیزی را به وجود آورند.
پیشگویی تاروت با استفاده از کارت های رو شده برای هر فرد می تواند وضعیت کنونی را بررسی کرده و پیشگویی آینده را انجام دهد. به این ترتیب هر کارت با توجه به وضعیت هر فرد و در ترکیب با کارت های دیگر، نمادی از اتفاقی قریب الوقوع در آینده خواهد بود.
"تاروت حیوانی" در فرانسه، تاروت 54 کارتی اروپایی، تاروت پیه مونتی، تاروت مارسلی،تاروت سیسیلی از معروف ترین کارت های بازی هستند که با نمادی از عشق، مرگ، عدالت، قدرت، جادوگر، شیطان، چرخ و فلک، راهبه، پادشاه، ملکه و دلقک برای فال تاروت استفاده می شوند.

درخواست مشاوره فال آنلاین

مطالب مفید در مورد فال تاروت

Tarot card games

The original purpose of tarot cards was to play games, the first rules appearing in the manuscript of Martiano da Tortona before 1425, and the next from the year 1637. The game of tarot has many cultural variations. Tarocchinihas survived in Bologna and there are still others played in Piedmont and Sicily, but in Italy the game is generally less popular than elsewhere.

The 18th century saw tarot's greatest revival, during which it became the most popular card game in Europe, played everywhere except Ireland and Britain, the Iberian peninsula, and the Ottoman Balkans.[15] French tarotexperienced a revival beginning in the 1970s and France has the strongest tarot gaming community. Regional tarot games—often known as tarocktarok, or tarokk are widely played in central Europe within the borders of the former Austro-Hungarian empire.

Tarot - Wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Tarot

تازه ترین نظرات و مطالب کاربران محترم

شما هم می توانید مطالب خود را ثبت نمایید

این عبارت را در کادر زیر وارد نمایید:

"هزار و چهارصد و شصت و نه"